Proces inwestycji budowlanych jest wieloetapowy, ale jego centralnym punktem jest zawsze sama budowa. Zebranie niezbędnej dokumentacji oraz otrzymanie wszystkich pozwoleń to jedno, natomiast skonstruowanie bezpiecznej umowy o roboty budowlane stanowi zupełnie innego rodzaju wyzwanie dla uczestników procesu budowlanego. Często inwestor, wykonawca czy też podwykonawca nie do końca rozumie treść zawieranego porozumienia i wtedy warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Potrzebujesz profesjonalnej i bezpiecznej umowy o roboty budowlane?
Zaufaj ekspertom z Kancelarii Prawnej Nieruchomości & Proces Budowlany!

Specjalizacja naszych prawników oraz ich bogate doświadczenie sprawiają, iż powierzone nam umowy o roboty budowlane charakteryzują się kompleksowymi rozwiązaniami wszelkich aspektów prawnych oraz zabezpieczają interesy naszych klientów.

Zagadnieniami związanymi z robotami budowlanymi prawnicy z Kancelarii Prawnej Nieruchomości & Proces Budowlany zajmują się kompleksowo.

Doradzamy i pomagamy zarówno inwestorom (zamawiającym), wykonawcom, a także podwykonawcom.

Wspieramy naszych klientów w konstruowaniu oraz analizie przed podpisaniem umowy, a także uczestniczymy w negocjacjach. Dokonujemy niezbędnych weryfikacji kontrahentów, zabezpieczeń umownych, a także prawidłowość załączonej dokumentacji. Dzięki naszemu wsparciu podpiszesz bezpieczną dla siebie umowę o roboty budowlane.

Przy skomplikowanych projektach budowlanych (np. inwestycje infrastrukturalne, duże obiekty kubaturowe, realizacja inwestycji w oparciu o wzory FIDIC) zapewniamy bieżące wsparcie.

W przypadku problemów pomagamy je rozwiązać skutecznie i szybko bez udziału sądów, a jeżeli nie jest to możliwe, pomagamy zebrać niezbędną dokumentację do postępowania sądowego, a także reprezentujemy w trakcie postępowania naszych klientów, dbając o jak najlepsze zabezpieczenie ich interesów.

Umowa o roboty budowlane autorstwa prawników z Kancelarii Prawnej Nieruchomości & Proces Budowlany to profesjonalizm i bezpieczeństwo szyte na miarę potrzeb klienta.