Szukasz prawnika? Adwokata? Radcę prawnego? Specjalistów od nieruchomości?

Lepiej trafić nie mogłeś!

Jesteśmy jedną z pierwszych kancelarii prawnych w Warszawie nastawionych na specjalizację w tematyce inwestycji budowlanych i obsłudze transakcji na nieruchomościach. Nasz zespół poza adwokatami oraz radcami prawnymi specjalizującymi się w prawie nieruchomości i inwestycjach budowlanych, uzupełniają konsultanci branżowi (architekci, inżynierowie budownictwa, geodeci), którzy służą radą i pomocą przy prowadzonych przez nas sprawach. Dzięki ukierunkowaniu wiedzy i bogatemu doświadczeniu możemy dla naszych klientów dostarczać najlepsze rozwiązania prawne w zakresie naszej specjalizacji.

Wąska specjalizacja pozwala na gruntowne poznanie rynku i zapewnienie najskuteczniejszej pomocy prawnej.

Na bieżąco śledzimy informacje z rynku nieruchomości oraz sektora budowlanego. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami w prawie oraz projektami zmian, podejściem sądów do tematów budowlanych oraz linią orzeczniczą kształtowaną przez judykaturę, znamy kontrowersje narastające w wyniku stosowania praktyk urzędowych przez organy państwowe i samorządowe. Dzięki rozległej wiedzy w zakresie prawa budowlanego i prawa nieruchomości, prawnicy z Kancelarii Prawnej Nieruchomości & Proces Budowlany są w stanie dla swoich klientów zaproponować najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania prawne.

Adwokat i radca prawny nieruchomości w Warszawie. W czym możemy pomóc?

Niektóre ze spraw, aby zakończyły się sukcesem, wymagają pomocy specjalisty. Jeśli szukają Państwo adwokata lub radcy prawnego nieruchomości, który pomoże w prowadzeniu rozprawy sądowej lub wytłumaczy niezbędne zagadnienia z zakresu nieruchomości, z chęcią Państwu pomożemy. Jesteśmy jedną z pierwszych kancelarii skupionej wokół tej tematyki, i jedną z najbardziej rozpoznawalnych.

O zespole naszej kancelarii

Nasz zespół tworzą wyłącznie specjaliści będący na bieżąco z pojawiającymi się zmianami prawnymi, przede wszystkim w tematyce budowlanej, z niezbędnym doświadczeniem i ciągle poszerzaną wiedzą. To dzięki temu profesjonalizmowi i wykształceniu adwokaci nieruchomości z Kancelarii Prawnej Nieruchomości & Proces Budowlany proponują swoim Klientom najlepsze rozwiązania i poprowadzą każdą sprawę do końca zakończonego sukcesem.

Tym zajmują się nasi prawnicy nieruchomości

Specjalizujemy się w ocenie prawnej umów przedwstępnych, deweloperskich, sprzedaży, weryfikacji stanu prawnego nieruchomości oraz regulacji kwestii prawnych nieruchomości, przygotowaniu umów zgodnych ze wszystkimi aspektami prawa, doradztwie i reprezentacji Klienta na sali sądowej. Obsługujemy zarówno transakcje związane z obrotem nieruchomościami, spory sądowe i administracyjne związane z problemami na nieruchomości, jak również prowadzimy postępowania o odszkodowanie za wywłaszczenia i uciążliwości imitowane na nieruchomości naszych klientów.

Jedna specjalizacja to większa skuteczność

Jako prawnicy skupiamy się przede wszystkim na rynku nieruchomości i sektorze budowlanym. To właśnie obranie jednej, konkretnej specjalizacji pozwala na dokładne poznanie rynku i zaoferowanie niezbędnej, profesjonalnej pomocy prawnej. Takie podeście sprawia, że w dziedzinie porad prawnych dotyczących nieruchomości nasza Kancelaria jest jedną z tych, które cieszą się największym zaufaniem Klientów, a nasza współpraca z każdym Klientem zwieńczona jest sukcesem.