Dobry Prawnik od Nieruchomości Wrocław - Kancelaria Nieruchomości & Proces Budowlany

 

Nasza Kancelaria prawna powstała z myślą o świadczeniu wyłącznie profesjonalnych usług z zakresu prawa związanego z nieruchomościami, a także prawem budowlanym. Jako jedni z pierwszych we Wrocławiu oferujemy wsparcie prawne z tematyki inwestycji budowlanych a także obsłudze transakcji nieruchomości.

Uzyskałem kompleskowe wsparcie prawne z zakresu prawa budowlanego. Ocena umowy deweloperskiej wykonana bardzo szybko i rzeczowo. Kancelaria godna zaufania i polecenia. Przyjazna dla każdego!
Andrzej, Wrocław

 

Zespół Kancelarii - najlepsi specjaliści od prawa budowlanego i nie tylko.

Na sukces naszych klientów pracuje doświadczony zespół adwokatów, radców prawnych a także architetków, inżynierów budownictwa oraz geodetów. Każdy z nas wnosi do zespołu niezbędną wiedzę i doświadczenie. Wzajemnie się uzupełniamy gwarantując klientom najwyższą jakość usług - porad prawnych z zakresu budownictwa i nieruchomości. Dzięki takiemu podejściu dostarczamy naszym klientom najlepsze rozwiązania prawne.

 

Nie tylko obsługa prawna firm

Prawo budowlane jest złożone. Jest powiązane z prawem nieruchomości, jednak traktujemy je jako zupełnie odrębne kategorie. Dla wygodny naszych klientów postanowiliśmy skupić się na wspieraniu ich zarówno w sprawach związanych z prawem budowlanym a także prawem obejmującym skup, sprzedaż, najem jak i zarządzanie nieruchomościami. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia prawnika, który pomoże w prowadzeniu rozprawy sądowej - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Najczęstsze pytania klientów we Wrocławiu - Kancelaria Prawna Nieruchomości

 

Dlaczego wybraliśmy ściśle określoną specjalizację?

Nasi prawnicy i cały zespół specjalistów skupia się na rynku nieruchomości a także sektorze budowlanym. Decyzja o wyborze jednej specjalizacji była jedną z najlepszych w historii naszej kancelarii. Obranie jednej, ścisłej specjalizacji pozwoliło nam na dokładne poznanie zasad działania rynku a przede wszystkim prawa związanego z nieruchomościami i prawem budowlanym. Mając rozległą wiedzę i doświadczenie, oferujemy kompleksowe wsparcie prawne z tego zakresu firmom oraz osobom prywatnym.

Jakie usługi oferuje nasza kancelaria nieruchomości Wrocław?

Nasze usługi skupiają się wokół prawa budowlanego i prawa związanego z obrotem nieruchomościami. Naszymi codziennymi zadaniami jest opiniowanie umów deweloperskich, umów sprzedaży, kupna lub najmu nieruchomości. Zajmujemy się także przygotowywaniem umów o roboty budowlane, umów deweloperskich. Prowadzimy obsługę prawną transakcji związaną z obrotem nieruchomościami. Reprezentujemy naszych klientów w sporach sądowych, administracyjnych. Prowadzimy także coraz częściej postępowania o odszkodowania za wywłaszczenie nieruchomości.

 

Czym na co dzień zajmują się adwokaci nieruchomości Wrocław?

Mówiąc najkrócej jak się da - nasz zespół złożony z adwokatów, radców prawnych oraz osób wspierających (inżynierów budownictwa, geodetów architektów) zajmuje się kompleksowym wsparciem, obsługą prawną firm budowlanych i firm zajmujących się obrotem nieruchomościami. Oferowana przez nas pomoc prawna dotyczy procesu inwestycji budowlanych oraz w zakresie nieruchomości. Spis oferowanych przez nas usług znaleźć można w zakładce "Usługi kancelarii" w menu strony.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, bądź chcą dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach zapraszamy do kontaktu i ustalenia terminu spotkania w siedzibie Kancelarii bądź w innym dogodnym dla Państwa miejscu.

    Zapoznał-em/am się z polityką bezpieczeństwa i prywatności i zgodnie z jej treścią wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie.