Poszukujesz dobrego adwokata nieruchomości w Krakowie?

 

Kancelaria Prawna "Nieruchomości & Proces Budowlany" oferuje wyłącznie profesjonalne usługi z zakresu prawa budowlanego, związanego z nieruchomościami a także obsługą prawną firm.

Wysoka jakość usług oferowanych przez kancelarię robi wrażenie. Bardzo konkretne podejście do problemu zakończone pozytywnym rozpatrzeniem w sądzie. Polecam niezdecydowanym
Piotr, Kraków

Cel naszej kancelarii prawnej, od początku jej istnienia, jest jasny. Kompleksowa pomoc prawna firmom a także osobom prywatnym. Naszą wąską specjalizacją jest prawo nieruchomości, prawo budowlane. Naszą radcy prawni to specjaliści od nieruchomości. Jako nieliczni, a z pewnością jako pierwsi w Krakowie specjalizujemy się głównej w tej dziedzinie prawa. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość usług - porad prawnych.

Prawo ulega ciągłym zmianom. Nowe ustawy, przepisy, zmiany w ustawach. Istotnym jest aby na bieżąco śledzić informacje z rynku nieruchomości a także sektora budowlanego. Nasza kancelaria nie tylko jest na bieżąco ze zmianami w prawie - zapoznajemy się także z projektami zmian, które mogą wejść w życie. Analizujemy takżę podejście sądów czyli wyniki rozpraw związanych z tematyką budowlaną. To wszystko sprawia, że jesteśmy kancelaria prawną nieruchomości numer 1 w Krakowie. Posiadamy rozległą wiedzę i duże doświadczenie, które przyczynia się do pozytywnych, przychylnych wyroków sądowych wobec naszych klientów.

 

Najczęstsze pytania klientów w Krakowie - Kancelaria Prawna Nieruchomości

 

Dlaczego tylko jedna specjalizacja?

Gwarantuje to najwyższą skuteczność w rozstrzyganiu sporów. Dzięki skupieniu się na wyłącznie jednej specjalizacji możemy być na bieżąco ze wszsystkimi zmianami, obserwować wyroki sądów oraz linią orzeczniczą kształtowaną przez judykaturę. Oferujemy naszym klientom najwyższy poziom porad prawnych do spraw nieruchomości - a większość naszych klientów jest z polecenia za co serdecznie dziękujemy!

W czym może Ci pomóc nasza Kancelaria Prawna Kraków?

Usługi naszej kancelarii prawnej w Krakowie podzieliśmy na: Prawo Budowlane, Spory budowlane, Planowanie przestrzenne i inwestycje branżowe, Prawo Ochrony Środowiska, Obsługa prawna nieruchomości, Umowy w procesie inwestycji budowlanych, Obsługa prawna firm z branży budowlanej i rynku nieruchomości, Umowa o roboty budowlane, Umowa deweloperska. Każda z tych usług świadczona jest przez nasz wykfalifikowany zespół prawników i doradców prawnych, którzy specjalizują się w prawie nieruchomości lub prawie budowlanym. Jednym słowem Kancelaria Prawna Nieruchomości & Proces Budowlany pomoże w każdej kwestii związanej z prawnym wsparciem klientów w dziedzinie prawa nieruchomości i prawa budowlanego.

Czym zajmują się prawnicy - adwokaci nieruchomości?

Nasi prawnicy prowadzą obsługę klientów korporacyjnych, indywidualnych oraz podmiotów działających w branży nieruchomości i na rynku budowlanym. Zapewniamy kompleksowe wsparcie, w które wchodzą nie tylko doradztwo i porady prawne ale także tworzenie i opiniowane umów deweloperskich, umów o roboty budowlane, a także umowy w procesie inwestycji budowlanych. Wspieramy przedsiębiorców i firmy oferując obsługą prawną ich nieruchomości. Wszystkie nasze usługi mogą Państwo znaleźć w zakładce "Usługi kancelarii".

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, bądź chcą dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach zapraszamy do kontaktu i ustalenia terminu spotkania w siedzibie Kancelarii bądź w innym dogodnym dla Państwa miejscu.

    Zapoznał-em/am się z polityką bezpieczeństwa i prywatności i zgodnie z jej treścią wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie.