Kancelaria Prawna Nieruchomości & Proces Budowlany z siedzibą w Warszawie to nowa jakość pomocy prawnej

Jesteśmy jedną z pierwszych kancelarii prawnych w Warszawie nastawionych na specjalizację w tematyce inwestycji budowlanych i obsłudze transakcji na nieruchomościach. Przyjęliśmy model tzw. law boutique szeroko rozpowszechniony przede wszystkim w Europie zachodniej oraz w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Dzięki ukierunkowaniu wiedzy i bogatemu doświadczeniu możemy dla naszych klientów dostarczać najlepsze rozwiązania prawne w zakresie naszej specjalizacji.

Nasi adwokaci i radcowie prawni to zespół doświadczonych profesjonalistów

Nasz zespół tworzą osoby posiadające ponad przeciętną znajomość problematyki, którą się zajmują oraz predyspozycje do wykorzystywania umiejętności potrzebnych przy zlecanych projektach. Poza kompetencjami merytorycznymi nasi prawnicy posiadają bogatą wiedzę o rynku na którym operują, a także doskonale znają specyfikę branży dla które pracują. Doskonale wiemy, że inne umiejętności są potrzebne przy negocjacji umów a inne w trakcie procesu, a jeszcze inne przy analizie umów. Dlatego do każdego zadania delegowani są prawnicy najbardziej predestynowani do danego zlecenia. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że ich sprawa jest w dobrych rękach.

Współpraca z nami to:

  • rzetelna analiza problemu i fachowa pomoc prawna
  • wysoka jakość i skuteczność świadczonych usług
  • uczciwe i przejrzyste warunki współpracy
  • bezpośredni i stały kontakt z prawnikiem opiekunem
  • kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń

Nasz zespół

Obrazek
Adwokat Rafał Dybka

W pracy zawodowej bazuje zawsze na wnikliwym poznaniu problemu. Dzięki analizie oraz zdobytej wiedzy i doświadczeniu mogę znaleźć optymalne, bezpieczne rozwiązania i udzielić Klientom realnego wsparcia.

  • Członek Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie.
  • Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
  • Autor komentarzy i uczestnik dyskusji prawniczych publikowanych na łamach literatury branżowej.

Autor blogów: