Kompleksowa obsługa prawna firm budowlanych - nieruchomości Łódź

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług kancelarii prawnej nieruchomości. Jako jedni z pierwszych w Łodzi - specjalizujemy się w prawie związanym z obrotem nieruchomości oraz prawem budowlanym. Nasze główne specjalizacje to odszkodowania i rekompensaty, obsługa prawna nieruchomości, prawo budowlane i proces inwestycyjny oraz wszelkie porady i doradztwo prawne.

Profesjonaliści w swojej dziedzinie. Prawo budowlane, prawo nieruchomości mają opanowane do perfekcji. Pomogli w odzyskaniu terenów zabranych tzw. Dekretem Bieruta. Serdecznie dziękuję za ludzkie podejście i fachową pomoc prawną.
Ryszard, Łódź

 

Nasza kancelaria to specjaliści z zakresu budownictwa i nieruchomości

Sukces ma wielu ojców - o czym mawiał Javier Moro. Patrząc na ciągle powiększający się zespół naszej kancelarii należy stwierdzić, że Moro ma rację. Abyśmy mogli wspólnie z klientem osiągnąć sukces nasza kancelaria zatrudnia wyłącznie pasjonatów i specjalistów z dziedziny nieruchomości i budownictwa. Nie są to tylko radcy prawni i adwokaci nieruchomości. W skład naszego zespołu wchodzą także architekci, inżynierowie budownictwa a także geodeci. Obrazuje to jak szerokie jest pojęcie prawa nieruchomości i budownictwa.

 

Ciągłe zmiany w prawie budowlanym

Jako profesjonalna kancelaria na bieżąco śledzimy zmiany w prawie a także projekty proponowanych zmian, które mogą wejść w życie. Dzięki takiemu podejściu nasi klienci są zawsze poinformowani o sytuacji, która może ich spotkać. Analizujemy na bieżąco podejście sądów do toczących się rozpraw, znamy wszelkie kontrowersje narastające w wyniku stosowania praktyk urzędowych przez organy państwowe i samorządowe. Wspieramy naszych klientów na każdym kroku.

 

Najczęstsze pytania łódzkich Klientów - Kancelaria Prawna Nieruchomości

 

Dlaczego specjalizujemy się w tylko jednej dziedzinie?

Wyznajemy zasadę, że jeśli chcemy być naprawdę dobrzy to powinniśmy skupić się wyłącznie na jednej dziedzinie. Zdecydowaliśmy o połączeniu naszych pasji, zainteresowań z pracą i wybraliśmy porady prawne związane z nieruchomościami oraz prawem budowlanym. Posiadamy nie tylko rozległą wiedzę ale także doświadczanie, które zdobyte przez kilkanaście lat owocuje tym, że jesteśmy kancelarią prawną nieruchomości numer jeden w Łodzi.

Jakie usługi oferuje nasza kancelaria nieruchomości w Łodzi?

Nasze podstawowe obszary działania są niezmienne od lat i stanowią prawo budowlane, umowy budowlane i inwestycyjne, spory budowlane, obsługa prawna nieruchomości, najem obiektów komercyjnych i inwestycyjnych, regulowanie stanów prawnych nieruchomości, prawo ochrony środowiska, sprawy korporacyjne podmiotów z branży budowlanej i rynku nieruchomości, a także standardowe porady prawne. Nasze usługi obejmują kompleksowe wsparcie każdej osoby, firmy, która potrzebuje pomocy prawnej z zakresu budownictwa i nieruchomości

 

Czym na co dzień zajmuje się prawnik budowlany Łódź?

Nasi adwokaci i radcy prawni specjalizują się głównie w odszkodowaniach za wywłaszczenie i utratę wartości nieruchomości, prawie budowlanym i procesie inwestycyjnym a także, głównie, obsłudze prawnej nieruchomości naszych klientów. Przykładowe nasze zadania to Wsparcie prawne firmy developerskiej w zakresie zakupu terenów inwestycyjnych, nadzór nad pozyskiwaniem niezbędnej dokumentacji pod budowę, reprezentacja grupy podwykonawców robót budowlanych przed sądem lub odzyskanie terenów zabranych tzw. Dekretem Bieruta.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, bądź chcą dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach zapraszamy do kontaktu i ustalenia terminu spotkania w siedzibie Kancelarii bądź w innym dogodnym dla Państwa miejscu.

    Zapoznał-em/am się z polityką bezpieczeństwa i prywatności i zgodnie z jej treścią wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie.