Zajmujemy się stałą obsługą prawną firm z branży budowlanej oraz działających na rynku nieruchomości. Udzielamy porad prawnych przedsiębiorcą w zakresie aspektów prawnych prowadzenia działalności gospodarczej.

Doradzamy w zakresie zapisów w umowach budowlanych, umowach o współpracy, umowach o dzieło, umowach wykonawczych oraz projektowych. Pomagamy dobrać najskuteczniejsze środki mające na celu zabezpieczenie Państwa ewentualnych roszczeń na wypadek zatorów płatniczych bądź niewypłacalności kontrahenta.

Jako kancelaria specjalistyczna, rozumiemy iż nie można znać się na wszystkich aspektach prawnych, dlatego też w celu zapewnienia kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie współpracujemy z innymi kancelariami specjalistycznymi.

Dzięki współpracy z kancelariami zajmującymi się prawem handlowym, prawem spółek, zamówieniami publicznymi, prawem pracy, jak również doradztwem podatkowym, wiemy iż przedstawiane przez nas rozwiązania cechują się najwyższym poziomem merytorycznym, popartym rozległą wiedzą i doświadczeniem. Obsługa prawna deweloperów, firm budowlanych oraz obsługa inwestycji budowlanych w Warszawie to specjalizacja naszej kancelarii.

Przykładowe realizowane projekty:

  1. stała obsługa prawna firmy budowlanej o średniorocznych obrotach w wysokości 10M PLN (woj. mazowieckie);
  2. obsługa prawna przedstawicielstwa podmiotu zagranicznego zajmującego się dostarczaniem wysoko wyspecjalizowanych urządzeń i wyrobów budowlanych (woj. mazowieckie);
  3. stała obsługa prawna dewelopera obiektów mieszkaniowych oddającego corocznie między 3.000 a 6.000 m2 powierzchni użytkowej (woj. mazowieckie);
  4. stała obsługa prawna firmy zarządzającej najmem ok. 250 lokali mieszkalnych (woj. mazowieckie).